Regionale Veiligheidsnetwerken

.

Regionale Veiligheidsnetwerken

Om een hoger veiligheidsniveau in de industrie te bereiken, is het essentieel om te leren van (bijna) incidenten en best practices uit te wisselen. Hiervoor zijn regionale veiligheidsnetwerken opgericht.

Deze netwerken zijn gericht op het uitwisselen van kennis en ervaring, en zijn in eerste instantie bedoeld voor alle BRZO- en ARIE-bedrijven. Bedrijven die nauw samenwerken met deze bedrijven op het gebied van onder andere procesveiligheid (zoals contractors) kunnen ook lid worden van de netwerken. Actieve deelname aan een veiligheidsnetwerk is een van de vier pijlers van het landelijk actieprogramma Veiligheid Voorop.

De netwerken zijn georganiseerd in zes regio's. Om lid te worden of voor meer informatie kunt u contact opnemen met een van de onderstaande netwerken:

Regio Rijnmond (Deltalinqs)
Naam: Deltalinqs 'University'
Website: Deltalinqs.nl (University-gedeelte alleen voor leden)
Contact: Frank Kasel
E-mail: kasel@deltalinqs.nl
Telefoon: 010 - 402 03 13
Postadres: Postbus 54200, 3008JE Rotterdam
Bezoekadres: PortCity II, 4e etage - Waallhaven Z.z. 19 - 3089 JH  ROTTERDAM - Havennummer 2235

Regio Zuid-West Nederland

Naam: BZW Masterclass Veiligheid ZW
Website: www.bzwmasterclassveiligheid.nl
Contact: Dirk den Ottelander
E-mail: ottelander@bzw.nl
Telefoon: 06 - 30732786
Postadres: Postbus 97, 4550 AB  Sas van Gent
Contact BZW algemeen: Marcel Ganzeman
E-mail: ganzeman@bzw.nl 
Telefoon: 0115 - 451 456

Regio Zuid-Oost Nederland

Naam: Masterclass Veiligheid Zuidoost        

Website: www.mvzo.org
Contact: Marianne van Iersel
E-mail: vaniersel@lwv.nl
Telefoon: 0475-352 639
Postadres: Limburgse Werkgevers Vereniging - Postbus 474 -  6040 AL Roermond

Regio Noord-Holland

Naam: VGM Noord-Nederland (onderdeel van NPAL)
Website: npal.nl 
Contact: Folkert van der Meulen
E-mail: meulen@npal.nl 
Telefoon: 06-215 185 12
Postadres: NPAL, Helperpark 278-1, 9723 ZA Groningen

Regio  Noord-Holland en Flevoland

Naam: ORAM Industriekring 2.0        
Website: Oram.nl
Contact: Rein Aarts
E-mail: aarts@oram.nl
Telefoon: 020 - 5301 475
Postadres: Ondernemersvereniging ORAM - Postbus 19405 - 1000 GK Amsterdam

Regio Oost/ Midden Nederland

Naam: Regio Oost/Midden Nederland
Contact: Rob Oostermeijer         
E-mail: oostermeijer@vno-ncwmidden.nl  
Telefoon: 055 – 5222 606
Postadres: VNO-NCW Midden, Postbus 10475, 7301 GL Apeldoorn

Algemene informatie over de netwerken

Contactpersoon:
Peter Bareman (VNCI), speerpuntmanager Veiligheid, Gezondheid en Milieu
Telefoon: 070 - 337 87 39
E-mail: bareman@vnci.nl
Bezoekadres: Loire 150 - 2491 AK Den Haag
Postadres: Postbus 443 - 2260 AK Leidschendam